Strzelin pomoc drogowa 24h - autohol - hol - A4 - S8 - mop Witowice

Strzelin pomoc drogowa 24h - autohol - hol - A4 - S8 - mop Witowice
Oferta usługi za: 1.00 PLN
Typ:Firma
Rodzaj:Oferta usługi
Gatunek:Stałe
Stan:Uszkodzone
Opcja:Faktura Vat
Publikacja:ID: 47356
Kategoria:Usługi » Pozostałe
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Pomoc drogowa 24h PŁATNA I BEZPŁATNA!

Miałeś/Miałaś stłuczkę, kolizję, wypadek, awarię, masz problem z samochodem?? Potrzebujesz lawety?? Zadzwoń do nas od razu – jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 365 dni w roku!

Masz awarię samochodu? - dojedziemy na miejsce zgłoszenia w ekspresowym tempie, profesjonalnie załadujemy i przetransportujemy Twój samochód w wybrane miejsce, lub do naszego zaprzyjaźnionego warsztatu, w razie potrzeby dowieziemy Cię na dworzec czy lotnisko, pomożemy znaleźć hotel.

Miałeś/Miałaś stłuczkę lub wypadek?? Zapewnimy Ci, jeżeli tylko chcesz, kompleksową pomoc – od transportu Twojego samochodu bez względu na stopień jego uszkodzeń i położenie, przez zgłoszenie szkody, wynajem pojazdu zastępczego, parking uszkodzonego samochodu, jego odholowanie do wybranego przez Ciebie miejsca, wykonanie dokumentacji szkodowej i zdjęciowej, po pomoc na każdym etapie procesu likwidacji szkody. Twoją szkodę rozliczymy całkowicie BEZGOTÓWKOWO tak abyś jako strona poszkodowana nie poniósł/poniosła żadnych kosztów.

Naszą misją jest pomoc drogowa w nagłych wypadkach. Oferujemy szybką, tanią a przede wszystkim profesjonalną i bezpieczną pomoc w razie wypadków i kolizji drogowych, holowania, transportowania, przepompowania paliwa, awaryjnego otwierania samochodów, awaryjnego odpalania, wymiany koła, diagnostyki komputerowej i innych usług motoryzacyjnych.

Jesteśmy w stanie usunąć z drogi i holować każdy typ pojazdów: zarówno osobowe jak i dostawcze, przyczepy, maszyny budowlane i rolnicze

Posiadamy auta zastępcze - osobowe, które całodobowo są do Waszej dyspozycji.

Holujemy wszystkie typy pojazdów z całej Polski i Unii Europejskiej! Na naszą pomoc możesz liczyć w całym regionie, województwie. Polsce, Europie. Oferujemy błyskawiczny dojazd

Holowany pojazd jest transportowany we wskazane przez klienta miejsce, lub na nasz bezpieczny parking strzeżony, gdzie może oczekiwać do ewentualnych oględzin biegłego. W razie awarii oferujemy Państwu czynny od rana do wieczora warsztat, co umożliwia natychmiastową naprawę pojazdu. Oferujemy diagnostykę komputerową, także na drodze, profesjonalnym sprzętem.

Mamy duże doświadczenie w swojej branży, oprócz typowych akcji holowniczych, zajmujemy się również: wyciąganiem z głębokiego pobocza, rowów, stawianiem na koła przewróconych samochodów, zdejmowaniem z barier energochłonnych i wiele innych. Są to prace trudne, pracochłonne, ale dzięki posiadanemu sprzętowi, doświadczeniu, przeszkolonej załodze są dla nas rutyną. Zaufało nam już wiele firm i osób prywatnych, którym pomogliśmy w trudnej sytuacji. Zaufaj nam i Ty.

Karta stałego Klienta - po pierwszej usłudze z naszej strony każdy Klient otrzymuje kartę stałego Klienta, która uprawnia do zniżek przy kolejnych usługach jak i do darmowego holowania i usług naszej pomocy drogowej, przy kolizji czy wypadku z winy innego kierowcy (sprawcy) z OC sprawcy.

- - - - -

UWAGA DARMOWA POMOC DROGOWA 24h!

Z OC SPRAWCY.

BEZ ŚCIEMY! BEZ PROBLEMÓW I STRESU! SZYBKO! PROFESJONALNIE! BEZPŁATNIE!

Link:http://laweciarz.eu
Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Promocja:GRATIS 007Oglądalność: 10
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Zgłoś podejrzaną ofertę
Oferta wygląda na podejrzaną?
Zgłoś naruszenie regulaminu
+48.535060606