Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Sprzatanie wa
Sprzatanie wa 18.00 PLN

Firma Wars S.A. Poszukuje osób chętnych do sprzątania wagonów na stacji postojowej Białystok PKP. Oferujemy Umowa zlecenie, 18 brutto na god... czytaj dalej »

Opieka osób starszych w Niemczech
Opieka osób starszych w Niemczech 6 000.00 PLN

Firma Safer Life – Perfekcyjna Opieka istnieje na rynku Niemieckim już od 2011 roku, dzięki temu z każdym rokiem podnosimy jakość firmy, roz... czytaj dalej »

Praca we Francji
Praca we Francji 10.00 PLN

Praca dla kobiet przy zbiorze truskawek, maliny we Francji. Wyjazd 31/05/2019. Kolejna rekrutacja i zapisy na połowę czerwca. Stawka10,03 eu... czytaj dalej »

Lekka praca na magazynie od zaraz! Gądki
Lekka praca na magazynie od zaraz! Gądki 18.00 PLN

AWG Sp. z o.o. Jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Prężna międzynarodowa sieć dys... czytaj dalej »

Pakowacz zamówień ! Wysokie zarobki, od zaraz!
Pakowacz zamówień ! Wysokie zarobki, od zaraz! 20.00 PLN

AWG Sp. z o.o. Jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052 Chcesz pracować w dużej logisty... czytaj dalej »

Brukarza od zaraz
Brukarza od zaraz 16.00 PLN

Zatrudnię BRUKARZA bądź osobę do przyuczenia. Praca do końca roku. Wiosną start w marcu. Wynagrodzenie 16 zł za godzinę pracy. Stawka do neg... czytaj dalej »

Pracownik produkcji nawozów- Poznań
Pracownik produkcji nawozów- Poznań 20.00 PLN

Stań się częścią zespołu w firmie, która jest producentem nawozów zarówno ciekłych, jak i stałych do stosowania dolistnego, fertygacji w upr... czytaj dalej »

Zatrudnie brukarza od zaraz
Zatrudnie brukarza od zaraz 16.00 PLN

Zatrudnię BRUKARZA bądź osobę do przyuczenia. Praca od zaraz. Wynagrodzenie 16 zł za godzinę pracy netto. Do negocjacji. Mile widziane doświ... czytaj dalej »

Praca przez internet
Praca przez internet 3 000.00 PLN

:) Witam szukam osób zaangażowanych, chętnych i energicznych. Praca online przez internet wystarczy dostęp do komputera albo link do strony ... czytaj dalej »