Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Dodatkowy dochód,  praca zdalna!
Dodatkowy dochód, praca zdalna!0.25 PLN

Cierpisz na brak pieniędzy, nie stać Cię na ryzykowne inwestycje? Zgłoś się do nas! Nie musisz kupować i sprzedawać! Inwestować, narażać si... czytaj dalej »

Sprzatanie wa
Sprzatanie wa18.00 PLN

Firma Wars S.A. poszukuje osób chętnych do sprzątania wagonów na stacji postojowej Białystok PKP. Oferujemy Umowa zlecenie , 18 brutto na go... czytaj dalej »

Opiekunki za granicę
Opiekunki za granicę6 000.00 PLN

Oferujemy, bezpieczną i sprawdzoną pracę Firma Safer Life – Perfekcyjna Opieka istniejemy na rynku Niemieckim już od 2011 roku. Dzięki temu ... czytaj dalej »

Wynajmę stanowisko fryzjerskie
Wynajmę stanowisko fryzjerskie700.00 PLN

Wynajmę stanowisko fryzjerskie na atrakcyjnych warunkach w salonie fryzjersko-kosmetycznym. Zakład mieści się przy ul. A.Mickiewicza w Szcze... czytaj dalej »

Stanowisko fryzjerskie wynajmę
Stanowisko fryzjerskie wynajmę700.00 PLN

Wynajmę stanowisko fryzjerskie na atrakcyjnych warunkach w prosperującym salonie fryzjersko-kosmetycznym. Zakład mieści się przy ul. A.Micki... czytaj dalej »

Opiekunka osoby starszej w Niemczech lub Holandii
Opiekunka osoby starszej w Niemczech lub Holandii6 000.00 PLN

Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy w charakterze opiekunów osób starszych w Niemczech lub Holandii. Oferujemy stabilna prace z wysokim... czytaj dalej »

Zarabiaj na najlepszych imprezach!
Zarabiaj na najlepszych imprezach!16 000.00 PLN

Jeśli masz poczucie rytmu, lubisz imprezować, a także łatwo nawiązujesz kontakty nawet w języku angielskim - to ta praca jest właśnie dla Ci... czytaj dalej »

Praca dla atrakcyjnych hostess klubowych
Praca dla atrakcyjnych hostess klubowych10 000.00 PLN

Zarabiaj na najlepszych imprezach w Bratysławie! Szukamy komunikatywnych, pewnych siebie dziewczyn do promocji alkoholi w klubie w centrum m... czytaj dalej »

Chcesz szybko zarobić? Promocja w Bratysławie
Chcesz szybko zarobić? Promocja w Bratysławie7 000.00 PLN

Praca na promocji ! Centrum Bratysławy Oferuję Ci: - zakwaterowanie 5 minut drogi od miejsca pracy - słowacką umowę o pracę - zwrot kosztów ... czytaj dalej »