Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Praca od zaraz, praca z zakwaterowaniem, opieka koordynatora!
Praca od zaraz, praca z zakwaterowaniem, opieka koordynatora!15 000.00 PLN

Niemiecka Firma sky Personal, zatrudni doswiadczonych elektryków budowlanych i przemyslowych. Wynagrodzenie: 11,40 -13,00 €/h brutto + 55-75... czytaj dalej »

Elektryk budowlany, przemyslowy! Niemcy! Praca od zaraz!
Elektryk budowlany, przemyslowy! Niemcy! Praca od zaraz!15 000.00 PLN

Firma sky Personal, bezposredni niemiecki pracodawca, zatrudni elektryków budowlanych oraz przemyslowych na terenie Niemiec. Oferujemy: • Um... czytaj dalej »

Kelnerka bez doświadczenia
Kelnerka bez doświadczenia8 000.00 PLN

Poszukujemy 2 kelnerek z doświadczeniem do klubu w Bratysławie. Wymagamy znajomości języka angielskiego i chęci do pracy. Oferujemy: • wyso... czytaj dalej »

Managerka klubu nocnego
Managerka klubu nocnego10 000.00 PLN

Powiększamy zespół! Do naszego klubu w Bratysławie szukamy managerki, która będzie umiała trzymać personel „w garści”. W zamian za Twoje za... czytaj dalej »

Sprzatanie wa
Sprzatanie wa18.00 PLN

Firma Wars S.A. poszukuje osób chętnych do sprzątania wagonów na stacji postojowej Białystok PKP. Oferujemy Umowa zlecenie , 18 brutto na go... czytaj dalej »

Budowa Irlandia zakwaterowanie i transport GRATIS wszystkie stanowiska
Budowa Irlandia zakwaterowanie i transport GRATIS wszystkie stanowiska10 263.00 PLN

Poszukiwani ludzie do pracy na budowie w Irlandii, Dublin. Znajomosc jezyka angielskiego mile widziana aczkolwiek nie wymagana (praca w zesp... czytaj dalej »

Wynajmę stanowisko fryzjerskie
Wynajmę stanowisko fryzjerskie700.00 PLN

Wynajmę stanowisko fryzjerskie na atrakcyjnych warunkach w salonie fryzjersko-kosmetycznym. Zakład mieści się przy ul. A.Mickiewicza w Szcze... czytaj dalej »

Stanowisko fryzjerskie wynajmę
Stanowisko fryzjerskie wynajmę700.00 PLN

Wynajmę stanowisko fryzjerskie na atrakcyjnych warunkach w prosperującym salonie fryzjersko-kosmetycznym. Zakład mieści się przy ul. A.Micki... czytaj dalej »

Dodatkowy dochód,  praca zdalna!
Dodatkowy dochód, praca zdalna!0.25 PLN

Cierpisz na brak pieniędzy, nie stać Cię na ryzykowne inwestycje? Zgłoś się do nas! Nie musisz kupować i sprzedawać! Inwestować, narażać si... czytaj dalej »

Kierowca kat C do pracy za granicą
Kierowca kat C do pracy za granicą7 740.00 PLN

PRACA ZA GRANICĄ: OPLE, NIEMCY KIEROWCA KAT. C (NIE WYMAGAMY doświadczenia) Stawka brutto od 13 do 14 euro / godz. (przez 3 miesiące, potem... czytaj dalej »